עריכה לשונית ילדה על ספרים

עריכה לשונית והגהה

עריכה לשונית והגהה משמעותן תיקון הטקסט לפי תקן הלשון העברית, כך שיהיה ברור ונוח לקריאה. עריכה לשונית כוללת תיקוני תחביר ובדיקת הניסוח בהתאם למסר הנדרש. הגהה בעברית כוללת תיקון שגיאות כתיב, שם המספר, תיקוני פיסוק, צמצום רווחים בטקסט וכדומה. 

בהיותי חובבת כתיבה וקריאה, אני קוראת בעיון את הטקסט שלכם ובודקת אם המסר, הפסקאות והתוכן מסודרים כנדרש. בדרך זו הטקסט עובר בדיקה יסודית ומוגש לכם קריא, מתוקן ונוח להבנה. אני מבצעת עריכה לשונית והגהה על חוברות הדרכה, ספרים, עלוני מידע, אתרי אינטרנט, מאמרים וכל טקסט שתרצו לוודא את תקינותו ולהוציאו נעים ושוטף לקריאה. 

תמחור עריכה לשונית והגהה

הצעת המחיר לעריכה לשונית והגהה ניתנת לאחר קבלת דוגמה מהטקסט. אני קוראת את הטקסט ומתרשמת ממנו ולאחר מכן מעדכנת את הלקוח מה רמת העריכה הנדרשת לדעתי. רמת העריכה הסופית נקבעת כמובן בשיתוף עם הלקוח. יש אנשים שמבקשים מראש רק הגהה קלה ויש המבקשים עריכת עומק ואף שכתוב. 

את העריכה אני מבצעת על גבי קובץ וורד, באמצעות 'עקוב אחר שינויים'. כך הלקוח יכול להתרשם בקלות מההצעות שלי ולהחליט אם הוא מקבל או דוחה אותן. במידת הצורך אפשר להוסיף גם הצעות לצד הטקסט, כמו בועיות של הערות או סימון במרקר. 

אני מתמחה הן בעריכת טקסטים רגילים והן  בייעוץ לשוני לטקסטים שעברו פישוט לשוני. לצד זה אני כותבת טקסטים בעברית קלה, מבצעת הנגשה קוגניטיבית ומספקת שירותי ייעוץ נגישות השירות

עריכה לשונית

אקימידע – מדריך מידע, זכויות ושירותים של אקים

חוברות הדרכה לצבא ההגנה לטבע, מטעם החברה להגנת הטבע

עריכה לשונית של דוחות מבקר המדינה, מפרטים של הרשות לכבאות והצלה, מאמרים לרשות העתיקות, ספרי לימוד, מאמרים למשרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים ועוד. 

עריכה לפישוט לשוני

עריכה לעברית קלה

חוברת הסבר בעברית קלה לבוחר לכנסת ה-21, מטעם ועדת הבחירות המרכזית

איך להתנהג בזמן מגפת הקורונה

מגיפת הקורונה – הסבר על מילים ששומעים בחדשות

Call Now Button דילוג לתוכן