ליאורה רובינשטיין

ליאורה רובינשטיין

מי אני? 
עורכת לשון ומורשית נגישות השירות.
בעלת תואר שני בספרות מאוניברסיטת בן גוריון, תעודה בעריכה לשונית מאוניברסיטת תל אביב, מורשית נגישות השירות מטעם אוניברסיטת תל אביב.

לתחום העריכה הלשונית הגעתי מתוך אהבה לשפה העברית, אהבת הקריאה והכתיבה. כתבתי וערכתי טקסטים מורכבים רבים וברשותי ניסיון רב בקריאת טקסטים, תיקונם ועריכתם, כך שאתם תוכלו להציג ולהגיש טקסט ברור ויפה. 

לתחום הנגישות השירות הגעתי מתוך תחושת שליחות ורצון להכליל אנשים עם מוגבלות בחברה ולאפשר להם לחיות את חייהם בשוויון מלא בחברה. המרכז להנגשה מספק ייעוץ נגישות השירות ומתו"ס לחידוש רישיון עסק, קורסים והדרכות בתחום הדרכת נגישות ומתן שירות נגיש ועוד. 

אנו מספקים שירותי פישוט לשוני של טקסטים מורכבים, בהתאם לכללי הפישוט הלשוני כפי שהם מופיעים בתקנות נגישות השירות 2013, כולל כתיבה, הוספת סמלולים ועיצוב נגיש. לאחר ההנגשה הלשונית, מעצבת גרפית מוסיפה סמלולים ועיצוב נגיש והטקסטים עוברים בקרה באמצעות קבוצת ביקורת של אנשים עם מש"ה. לצד הפישוט הלשוני וכתיבה בעברית קלה, אני מבצעת גם הנגשה קוגניטיבית לתהליכים, אפליקציות, אירועים, תערוכות במוזיאונים ומרכזי מבקרים, מפות, מסלולי הליכה ועוד.   

זכיתי במכרזי עריכה לשונית של משרד מבקר המדינה, משרד הרווחה העבודה והשירותים החברתיים, ישראל דיגיטלית, רשות הכבאות והצלה ועוד. כמו כן אני ספקית מורשית של משרד הביטחון ועובדת עם כרטיס חכם מול פורטל ספקים. 

אשמח לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ולבצע עבורכם עבודה דייקנית, עם עמידה בלוח זמנים, מחיר הוגן ושירות אדיב.

Call Now Button דילוג לתוכן