ליאורה רובינשטיין

ליאורה רובינשטיין

מי אני? במקצועי אני עורכת לשון ומורשית נגישות השירות. 

בעלת תואר שני בספרות מאוניברסיטת בן גוריון, תעודה בעריכה לשונית מאוניברסיטת תל אביב, מורשית נגישות השירות מטעם אוניברסיטת תל אביב.

לתחום העריכה הלשונית הגעתי מתוך אהבה לשפה העברית, אהבת הקריאה והכתיבה. כתבתי וערכתי טקסטים מורכבים רבים וברשותי ניסיון רב בקריאת טקסטים, תיקונם ועריכתם, כך שאתם תוכלו להציג ולהגיש טקסט ברור ויפה. 

לתחום של נגישות השירות הגעתי מתוך תחושת שליחות ורצון להכליל אנשים עם מוגבלות בחברה ולאפשר להם לחיות את חייהם בשוויון מלא בחברה. אני מתמקדת בפישוט לשוני של טקסטים מורכבים, כך שיהיו קריאים, ברורים ופשוטים לכולם. הטקסטים שעברו פישוט לשוני וכתיבה בעברית קלה יכולים לסייע לאנשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית, אנשים מבוגרים ועולים חדשים. 

בהיותי מורשית נגישות השירות אני מקפידה על כללי הפישוט הלשוני כפי שהם מופיעים בתקנות נגישות השירות 2017. לאחר ההנגשה הלשונית, עוברים הטקסטים המונגשים למעצבת גרפית שמוסיפה סמלולים ומעצבת את הטקסט לפי כל כללי הנגישות. הטקסטים המונגשים עומדים בכל התקנות המחמירות ועוברים בקרה באמצעות קבוצת ביקורת של אנשים עם מש”ה. לצד הפישוט הלשוני וכתיבה בעברית קלה, אני מבצעת גם הנגשה קוגניטיבית לתהליכים, אפליקציות, אירועים והתמצאות במרחב כגון מפות ומסלולי הליכה.  

לצד אלה, אני מספקת ייעוץ נגישות השירות לעסקים בתחום רישוי עסקים, מבצעת סקר נגישות לעסקים ולארגונים ומעבירה קורסים וסדנאות לאנשי צוות בתחום מתן שירות נגיש

ברשותי ניסיון רב בעבודה עם עם משרדי ממשלה, מוסדות ציבוריים, רשויות מקומיות וגופים פרטיים.

אשמח לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ולבצע עבורכם עבודה דייקנית, עם עמידה בלוח זמנים, מחיר הוגן ושירות אדיב. 

יועצת נגישות השירות
תעודת תואר שני
עריכה לשונית
תעודה בעריכה לשונית
יועצת נגישות השירות
תעודת מורשית נגישות השירות
קורות חיים